12 Temmuz 2017

Hizmetler

Reklam Danışmanlığı

Piyasada faaliyet gösteren firmanızın, piyasadaki varlığını duyurmak veya ürün, hizmetleriyle ilgili pazar payını büyütmek, markalaşma yolunda hedef kitlede bilinirliğinizi arttırmak, benzer ürün veya hizmetlerle rekabet edebilmek amacıyla size reklam danışmalığımız ile yardımcı oluyoruz.

Geleneksel Tasarım

Faaliyet gösterdiğiniz sektörde bende varım diyebilmek için kurumunuzun kendisini ifade etmesi ve piyasada bir imaja sahip olması gerekir. Bu imajı Kurumsal Kimlik, Afiş/Billboard, Dergi-Gazete/Basılı Medya, Katalog Tasarımı ile birlikte oluşturalım.

Prodüksiyon

Markanızı her alanda temsil etmeye devam ediyoruz. Daha geniş kitlelere ulaşması ve hedefi tutturması için daha etkili bir yöntem olan prodüksiyon hizmetimizi de size sunuyoruz. Markalaşma sürecinde olan bir firmanın daha hızlı bir şekilde kendini ortaya koymasını sağlıyoruz

Konsept Fotoğraf Çekimi

Markaların ihtiyaçları dahilinde sahip oldukları ürünlerin ya da mekanların belirlenen konseptlerde çekimleri yapılmaktadır. Bu çekimler bizim tasarım alanımıza katkıda bulunacak, hedef kitleye yönelik ürünün ve firmanın kalitesini ortaya koyan çekimler olmaktadır.

 

  • Ürün Çekimi
  • Model Çekimi
  • Mekan Çekimi
  • Katalog Çekimi

Marka Yönetimi

Firmanızın, ürünlerinin veya verdiği hizmetlerin pazar payını tespit eder. Bu tespitten sonra markaya;

  • Nasıl geliştirebiliriz?
  • Nasıl şirket ile bütünleşebiliriz?
  • Ne tür reklam mecralarında yayın yapabiliriz?
  • Markanın pazardaki yerini nasıl koruyabiliriz?
  • Pazar payını nasıl artırabiliriz?

Markanızla iletişimin devamına önem verip, analizini yaparak Marka Stratejisi’nin belirlenme sürecinde markanızın yanında yer alır.

Medya Yönetimi

Doğru strateji ve iyi bir fikir ancak iyi bir medya planlamasıyla hedefine ulaşabilir. Bu nedenle reklamı bir bütün, medya planlama ve satın alma konusunu da bu bütünün ayrılmaz bir parçası olarak görürüz ve medya planlamamızı hizmetlerimize entegre ederek çalışırız.

Medya Satınalma

Markanın hedef kitlesi ile buluşma periyotlarını maksimum düzeyde gerçekleştirmeye yönelik medya planlamasını gerçekleştiririz. Kullanılacak mecranın en verimli ve en ekonomik şekilde belirlenmesini ve iletişim etkinliklerinin mecrada satın alınması sonrasında medya takibinin gerçekleşmesini sağlarız.

SEO / SEM Çalışmaları

Ank Creative tarafından uygulanan arama motoru optimizasyonu internette profilinizi güçlendirir ve tüm önemli arama motorlarında üst sıralarda bulunmayı sağlar. Doğru ve arama motorları kriterlerine uygun yapılmış arama motoru optimizasyonu ziyaretçi sayınızı ve ziyaretçi kalitenizi arttırır.Bulunabilirliğinizi arttırın, biz bulunurluğunuzu arttırırız. Ank Creative´de arama motoru optimizasyonu ve arama motoru marketing hizmetleri ile öngörülebilir başarıdır! Ank Creative tutarlı bir şekilde anlaşılır hedefler doğrultusunda SEO işlemlerinizi uygular. Profesyonel arama motoru optimizasyonunu müşteri odaklı fiyatlar içerisinde garanti ederiz! Sizi bilgilendirmek için sabırsızlanıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Twitter, Blogger, Linkedin, Instagram gibi daha bir çok sosyal ağlara markanıza ait özel bir sayfa düzenlemesi, takip ve güncellenmesi gibi hizmetler veriyoruz.

Web Tasarımı

Evet herkes burada... Herkes de web sitesi yapıyor. Belki de soru artık sizin burada olup olmamanız değil, nasıl var olduğunuz ile ilgilidir. Biz internet sayfası yapmaya bayılıyoruz. Sizinkini de yapalım!

Tanıtım Filmleri

Bir Spielberg olma iddiamız yok; hiçbir zaman da olmadı. Biz sizi iyi anlatabilmek, hedef kitleniz ile buluşturabilmek derdindeyiz. İşte bu yüzden tanıtım flimlerinde yalın olmaya, hedef kitlenin beklentilerine odaklanmaya, ürünü ya da hizmeti en iyi şekilde ifade etmeye gayret ediyoruz. Tabii film teknolojisinin bize tanıdığı tüm imkanlar ile!

Fuar Çalışmaları

Fuar, kongre, seminer, lansman, road show gibi aktiviteler, hedef kitlenin ya da potansiyel iş ortaklarının bir araya geldiği harika ortamlar. Üstelik artık hiç olmadığı kadar profesyonelce yapılıyor.Ank bu eventler için her hizmeti vermektedir.

Led Ekran Kiralama

Indoor & Outdoor LED ekran modellerimizle gece ve gündüz ortamlarında rahatça görülebilen, iklim şartlarından etkilenmeyen panellerin birleştirilmesiyle oluşan, çeşitli ebatlarda kurulabilen görsel teknoloji dünyasının en etkili görüntü sistemleri ile kiralama hizmeti vermekteyiz.

Ses Sistemi Kiralama

Toplantı, kongre, lansman, parti, düğün, konser vb. organizasyonlarınızda kullanım amacına göre çok farklı marka ve modelde açık ve kapalı alan ses sistemlerimiz, tecrübeli teknisyenlerimiz ve geniş ekipman seçeneklerimizle müşterilerimize kiralama hizmeti vermekteyiz.

Sahne Tasarım - Backdrop - Dekor

İhtiyaçlarınız ve beklentilerinize göre en uygun dekor uygulamalarını bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak tasarlayıp sizlere sunuyoruz.